• DOLAR
  6,5812
  %2,04
 • EURO
  7,2690
  %1,17
 • ALTIN
  343,47
  %1,73
 • BIST
  8,1751
  %1,74
Göğüs Estetiği Nedir?

Göğüs Estetiği Nedir?

 

Göğüs estetiği kadınların sarkan göğüs yapısını dikleştirme, onarma, daha güzel bir görünüm elde etmek için yapılır. Özellikle anne adayları ve anneler emzirme durumlarından sonra göğüsteki sarkmalardan son derece şikayetçi olur. Göğüslerin eski formuna kavuşturulması artık mümkün. İstediğiniz boyutta göğüs estetiği yaptırma alternatifiniz bulunuyor. Göğüs estetiği plastik cerrahi operasyonları arasında yer alıyor. Dünya genelinde en sık yapılan estetik işlemler sıralamasının başında yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır.  Ancak her göğüs büyütme operasyonu neşterli yapılacak diye bir durum söz konusu değildir. Çok fazla alternatif çözümler sunuluyor. Neştersiz de büyük ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz. Ayrıca sadece göğüs büyütme değil göğüs küçültme işlemi de yaptırabilirsiniz.

Göğüs Estetiği   Nasıl Yapılır?

 

Göğüs Estetiği
Göğüs Büyütme Estetiği

Güzel göğüslere sahip olmak için belirli standart bir beden söylemek mümkün değildir. Fizyolojik yapınız, beden biçiminiz ve bu tarz faktörlere bağlı olarak kişiye göre beden değişikliği gösterebilir. Bunların yanı sıra kişinin tercihine bağlıdır. Göğüs büyütme ameliyatlarında kişinin kendi dokusu da kullanılabilirken protez desteğiyle de tamamlanabilir. İşlem göğsün alt kısmında açılan kesiler aracılığıyla protez veya dokunun yerleştirilmesiyle tamamlanır. Birçok göğüs büyütme ürünü bulunuyor. Silikon, protez veya doku yoluyla işlemler yapılabilir. Bu işlemlerin yanı sıra göğüs küçültme, göğüs dikleştirme, göğüs toparlama estetiği  gibi birden fazla işlem türü bulunuyor.

Göğüs Estetiği Zararları Nelerdir?

 

Göğüs Estetiği Nasıl Yapılır
Göğüs Estetiği Riskleri

Göğüs estetiği normal şartlarda herhangi bir zarar teşkil etmez. Bu konuda dikkat etmeniz gereken şey doğru hekim seçimidir. Hekimlerin kullandığı malzemelerin kalitesi zararsız olması konusunda çok önemlidir. Normalde silikon ve protez gibi vücuda zarar vermeyen mekanizmalar kullanılıyor. İşlem fiyatları ise değişkenlik gösteriyor. Göğüs estetiği fiyat bilgisi, göğüs estetiği riskleri gibi merak ettiğiniz soruların yanıtını ilgili hekiminizden alabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
KORONAVİRÜS TÜRKİYE'DE NEREDE,HANGİ İLLERDE GÖRÜLDÜ? — izge.com: […] CANLI KORONAVİRÜS HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ […]
2020-03-25 21:52:56
FOBİ NEDİR? EN YAYGIN FOBİLER HANGİSİDİR? — izge.com: […] 8. Sosyal Fobi (Sosyal Anksiyete Bozukluğu) […]
2020-03-24 13:46:06