Hadisenin Hadise Gündemi Reymen Dansı ! — izge.com

 • DOLAR
  6,9025
 • EURO
  8,2029
 • ALTIN
  446,65
 • BIST
  1,1814
Hadisenin Hadise Gündemi Reymen Dansı !

Hadisenin Hadise Gündemi Reymen Dansı !

Yakaladığı şöhretten itibaren yaptığı her şey ile gündem de kalmayı başaran hadise geçtiğimiz aylar da paylaştığı bir video sayesin de 6 milyon kadar izlenmiş hatta kısa süre için de TT bile olmuştu. Reymen’in ela şarkısın da cesur bir şekil de dans eden Hadise Reymen dansı sosyal medyayı iki ye bölmüş hatta reklam yüzü olduğu firma tarafından da uyarılmıştı.  Hatta hayranlarının ve bir çok magazin haberlerinin de eleştiri oklarına maruz kalmıştı.

Reklam Firması‘nın Uyarmasının İç Yüzü

Reymen’in şarkısı ile dans ettiği video kısa süre için de milyonlar tarafından izlenince fazlası ile eleştiri alan Hadise reklam yüzü olduğu firmadan uyarı gelmişti.  Gelen uyarının sebebi ise Reymen’in başka bir rakip firmanın reklam yüzü olduğu bu sebepten dolayı firmanın Hadiseyi uyarmasıdır.

Cesur Paylaşımlar

Hadise’nin video paylaşımların dan sonra sık sık da giydiği kıyafetlerle gündeme gelen hadise her giydiği sahne kostümüyle de adından sıkça bahsettiriyor. sahne kıyafetlerini özel olarak tasarlatan hadise konserlerin de sürekli olarak mayo tarzı kostüm kullanıyor. Özel dansları ve dansçıları ile sahne şovu ile fazlası ile göz dolduran Hadise Açıkgöz hem başarılı iş hayatı hem de yaptığı paylaşımlarla her yeni gün gündem de kalmayı başarıyor. Bir ara da Adriana Lima’nın giydiği mayolu kostümün aynısı Hadise Açıkgöz de giymiş ben tasarladım gibi söylemler yayılmıştı bu söylemlerden dolayı kendisi tekrar eleştiri oklarına maruz kalmıştı.  Daha sonra yaptığı açıklama da böyle bir şey söylemediğini kostümü sadece değerli taşlarla süsleyip farklı bir anlam kattığını açıklamıştı.Fazla kilolarından da kurtulmayı başaran Hadise verdiği kiloları ve fit vücudu da hayranlarının gözünden kaçmadı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
hadise Reymen

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Düğün salonlarının açılacağı tarih belli oldu! — izge.com: […] https://izge.com/herkesi-ilgilendiren-normallesme-plani/ […]
2020-05-13 21:25:45