Lazer Epilasyon da Yanma ve Yanlış Tedavi Süreçleri — izge.com

 • DOLAR
  7,5976
 • EURO
  8,9688
 • ALTIN
  473,18
 • BIST
  1,1798
Lazer Epilasyon da Yanma ve Yanlış Tedavi Süreçleri

Lazer Epilasyon da Yanma ve Yanlış Tedavi Süreçleri

Lazer Epilasyon da Yanma ve Yanlış Tedavi Süreçleri

Her kadın vücudu’nun pürüzsüz ve gösterişli olmasını ister. Kimisi vücudunu şekillendirir kimisi epilasyona gider. Fiyat uygunluğuda bazen cezbeder ve ilk buldukları epilasyon merkezlerin de hayatları’nın kabusunu yaşamaları mümkündür. Peki nedir bu kabuslar ?

Lazer Epilasyon Yanıkları

Lazer epilasyon yaptırmadan önce fiyat ya da süslü cümlelere kanmadan 1 den fazla merkez araştırın buna göre içinden güvenebileceğniz bir merkezle lazer epilasyonunuzu yaptırn illa pahalı olan güzellik merkezleri işin ehlidir diye bir şey yok, kesinlikle seçtiğiniz güzellik merkezi işin ehli uzman kadrosundan oluşmalı ve alanın da tecrübeli esetisyenler eşliğin de işlemleriniz yapılmalıdır.

Aksi takdir de başınıza gelebilecek her türlü aksiliğin kapısını aralamış olucaksınızdır. Vücudunuz da istemediğiniz kıllardan kurtulmak isterken daha büyük bir sorun yani yanmalarla ve izlerle karşı karşıya geleceksiniz.  Doğru cihaz seçimi ve doğru bir başlık seçimi yapılmadığı takdir de lazer epilasyonu sırasın da lazer acısın dan daha değişik fazla bir acı hissedeceksiniz buna rağmen lazerin yapılmasını devam ettirirseniz işlem bittiktn sonra kızarıklar daha sonrasın da su toplanması ya da yanık döküntüleri ile karşlaşacak 1. dereceden yanıklar meydana gelecektir. Lazer epilasyon sırasın da böyle bir acı duyduğunuz da epilasyonu durdurun ve devam etmeyin durumu izah edin ve başlıkları cihazı kontrol etmelerini söyleyin.

Lazer Epilasyon da Yanlış Tedavi

Hiç istemeseniz de başınıza böyle bir durum geldi.  Yapmanız gereken hemen bir alanın da ki doktora görünmektir. Güzellik merkezin de şikayetinizi dile getirdiğiniz de  1 saate geçer 2 güne geçer demelerini ya da vücudunuza tam olarak ne olduğunu bilmediğiniz halde verilen kremleri kullanmanız da ayrıca epilasyon işlemlerine devam etmeniz kesinlikle sizi lazer epilasyon da yanlış tedavi sürecine sokacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Dermalist denen yer 2000₺ aldı zamanımı aldı ama iş sıfır azalma dahi olmadı sadece pişkin pişkin instagramdan reklamlar gülücükler paylaşıyorlar . 12 seans anlaştığım halde her gidişimde özel bölge için 100₺ ayrıca ödedim ne özel bölgede ne vucutta ne eşimde hüç azalma olmadı seanslarıda tamamlamadılar sebeb telefona bakan bir kız biz sizin işinize göre yapamayız üç gün önceden randevu alın dediler üç dört gün önceden aldığımız halde iptal etti durdular. Yaptırmak isteyenlere şiddetle tavsiyem parayı peşin vermeyin zaten yapanda acemi kız hızlı gezdirip vakit öldürüyolar ve sözleşme yapın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Düğün salonlarının açılacağı tarih belli oldu! — izge.com: […] https://izge.com/herkesi-ilgilendiren-normallesme-plani/ […]
2020-05-13 21:25:45